[captiontitle]MİSYONUMUZ[/captiontitle]

Yiyecek – İçecek Hizmetleri, Mutfak Sanatları, Turizm ve Otelcilik, Konaklama ve Sehayat Hizmetleri, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanlarında Denizli ve Ege Bölgesinde tek eğitim veren kurum olarak “en iyi  hizmet ve öğretim politikamızı” 2006 yılından bu yana olan deneyimimizle birleştitirerek tüm bölgemize mutlu hatıralar ve öğretimlerle sunmaktır.

[captiontitle]VİZYONUMUZ[/captiontitle]

Hizmetin sadece para vererek satın alınan bir anlayış olmadığını ve bir hizmet sektörünün arkasında görülmeyen yenetenekler topluluğu ve fikir sanatları olduğunu tüm insanlara anlatmaktır. Hizmet verenin ve hizmet alanın tek ortak alanı “güzel bir tebessümdür”…

[captiontitle]EĞİTİM POLİTİKAMIZ[/captiontitle]

Kurumumuz 57 dalda eğitim ve öğretim veren Denizli ve Ege Bölgesinde tek kurumdur. Öğretimlerimizi tek MEB onaylı sertifikalarla belgelendirmekle yetinmeyip, her öğretim programımızı uluslararası geçerlilikte olduğunu gösteren FOET KOD’lu EUROPASS Sertifika Eki vermekteyiz.EUROPASS aldığınız öğretim programlarının Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) standartlarında olduğunu gösteren “Tek Sertifika” Türüdür. Kurumumuz İş Ortakları çalışması ile aldığınız öğretim programlarını kurumsal firmalarda staj  imkanı sunurak pekiştirmenizi ve iş sektöründe öğretimlerinizi sergilemenize imkan tanır.

[captiontitle]BİZ KİMİZ ?[/captiontitle]

Med Kariyer ve Deniz Kariyer’in altında oluşturduğumuz MED PLUS markamız Öğretim Atölyeleri 450 m2’lik alanda 6 derslik, 1 Bilgisayar Labrotuarı, 1 Mutfak Atölyesi ve 1 Servis- Bar Atölyesinden oluşmaktadır. Dış Eğitim Atölyeleri ile toplam 1000 m2’den fazla uygulama alanlarına sahiptir. Sektörel Çözüm Ortaklarımız ile sizlere daha iyi hizmet sunmaktayız.